TROFEA SPORTOWE

TROFEA SPORTOWE 2018-05-28T14:06:46+00:00

Centrum Pucharowe przy Wielkopolskiej Agencji Reklamowej jest wiodącym producentem i importerem różnego rodzaju trofeów sportowych.

W swojej bogatej ofercie posiadamy m.in.: puchary, statuetki, figurki odlewane, trofea plastikowe, drewniane, szklane i kryształowe z grawerem lub z nadrukiem, medale wraz z eleganckim etui, wstążki, grawerki okolicznościowe na podkładach drewnianych, emblematy, buttony, dyplomy – dostepne w róznych kształtach i wariantach wielkości.

Swoje produkty oferujemy w 3 wariantach cenowych: Prestige Line, Standard line oraz Economy Line.

Prestige Line

jest wynikiem naszego nowoczesnego podejścia do kształtowania przedmiotu i wysmakowanego doboru materiałów. Linia ta jest reakcją na niestandardowe upodobania klientów. Oferta zawiera wzory w sprawdzonych już kolekcjach, jak i również zupełnie nowe produkty.
„Prestige Line to kolekcja pucharów urzekająca nieszablonowycm wzornictwem. Nowoczesne w formie, a zarazem szykowne, zachwycają swoim pięknem.

Standard Line

zachwyca nowoczesną i oryginalną stylistyką. Niebanalna ale subtelna forma i zastosowanie różnorodnych elementów przyciągną wszystkie spojrzenia. Wciąż wprowadzane przez nas nowe modele wyznaczają trendy wzornicze pucharów w Polsce.

Economy Line

linia przeznaczona dla mniej wymagającego klienta. Atutami tej serii pucharów jest przystępna cena i wysoka jakość. Bogaty wybór oryginalnych wzorów sprawia, iż cieszy się ona powodzeniem u klientów.
Dodatkowo oferujemy warianty mieszane – poszczególne elementy składane z różnych linii modelowych – kamień, trzon i czasza pucharów mogą pochodzić z innych serii, co w rezultacie daje nam setki kombinacji kolorystycznych i cenowych!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem trofeów on-line!

KATALOGI

Przykładowe realizacje