ODZIEŻ reklamowa, sportowa i robocza

ODZIEŻ reklamowa, sportowa i robocza 2018-05-28T14:06:45+00:00

Krótki film z pracy hafciarki

Tabela rozmiarów

Wzornik kolorów

W ofercie posiadamy szeroki katalog odzieży reklamowej, sportowej i BHP. Znakujemy m.in.: koszulki, polo, polary, czapki, kurtki, koszulki termoaktywne, kamizelki odblaskowe, bluzy, bezrękawniki. Wykonujemy nadruki również na rzeczach „nietypowych” – np. kombinezony żużlowe i spadochroniarskie, markizy tarasowe, fartuchy gastronomiczne, parasole, namioty, flagi, torby, plecaki, buty, szatki chrzcielne, tarcze szkolne.
Stosujemy 4 główne metody nadruku: flock, flex, subliflock, sublimacja. Trwałość każdej z nich wynosi minimum 5 lat.
Posiadamy także 12-kolorową hafciarkę cyfrową. Haftujemy do 12 kolorów ZAWSZE w cenie 1 koloru. Haft taki, daje praktycznie nieograniczone możliwości wyszycia pięknego logotypu, inicjału lub nawet grafiki. Standardowo haftujemy na koszulkach, bluzach, kurtkach, bejsbolówkach, ręcznikach itp., ale podejmujemy się trudnych realizacji (tapicerka samochodowa, odzież z nietypowych materiałów). Haftujemy już od 1 szt. – do wymiaru A4. współpracujemy z krawcem – zamawiając u nas naszywkę nie musisz martwić się o jej „zamontowanie”.
Znakujemy już od 1 szt.! Możliwość nadruku na odzieży powierzonej. Dowolne kombinacje kolorystyczne, możliwość wyboru techniki znakowania.
Wyrażając dbałość o portfele naszych Klientów – każde zlecenie WYCENIAMY INDYWIDUALNIE. Stosujemy duże rabaty dla pośredników (już. od 1 szt.!).

Krótkie terminy, rozsądne ceny – to właśnie WAR, zadzwoń i dowiedz się więcej – zapraszamy!

Opisy technik:

flock:

w dotyku przypomina meszek, produkowany ze ścinków tekstylnych, stosowany raczej przy nieskomplikowanych wzorach, maksymalna liczba warstw – dwie. Występuje w kilkunastu podstawowych kolorach. Zaletą niewątpliwie jest szlachetny wygląd i pewna „nietypowość” w zalewie masowo produkowanych koszulek z nadrukiem sitodrukowym. Pewną wadą przy dużych wzorach natomiast jest dość znaczne usztywnienie materiału, w miejscu nadruku tkanina przestaje „oddychać”, co przy wysokich temperaturach powoduje pocenie się skóry pod nadrukiem. Problem nie występuje nadrukach małych (przód odzieży – na piersi)

subliflock:

inaczej flock przystosowany do zadruku. Możliwość drukowania prostej grafiki, jak i całych zdjęć i umieszczanie później na odzieży. Najważniejszą cechą jest możliwość stosowania przejść tonalnych, co przy zwykłym flocku jest niemożliwe.

flex (gumka):

w dotyku przypomina gumową rękawiczkę, występuje w kilku podstawowych kolorach + kolory specjalne: fluo, odblaskowe, z blokadą tła (gdy występuje duży kontrast między odzieżą a kolorem znakowania). Metoda nieco tańsza od znakowania flockiem, nadaje się do wycinania drobnej grafiki, można łączyć w warstwy – maksymalnie 4. Zaletą jest mniejsza sztywność i większa podatność na rozciąganie.
Flex stosujemy także do dużych nadruków – np. cyfry na plecach na odzieży sportowej, duże logotypy itp.

sublimacja:

najtańsza z metod znakowania, a zarazem najbardziej trwała (odporność nawet powyżej 10 lat). Stosować ją można tylko na tkaninach z tworzyw sztucznych – poliester i podobne. Sztandarowa metoda znakowania kamizelek odblaskowych i tzw. oddychającej odzieży sportowej. Do wad należy brak koloru białego w nadruku, a także to, że nadruk na podłożach innych niż białe powoduje delikatnie przekłamanie barw.

Przykładowy asortyment